Команда гімназії

Адміністрація

Багінська Алевтина Тадеушівна

Директор Гімназії

Закінчила Київський державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова. Отримала диплом вчителя історії та народознавства. У 2011 році отримала вищу юридичну освіту.  Має вищу кваліфікаційну категорію, педагогічне звання “Вчитель-методист”. Відмінник столичної освіти (2019 рік).
Загальний та педагогічний стаж роботи 23 роки.
Адміністративний стаж 19 років.

Нагорна Зоя Петрівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Нечипоренко Тетяна Миколаївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи у початковій школі

Мамчіц Тетяна Луківна

Заступник директора з іноземних мов

Грінчак Валентина Валентинівна

Заступник директора з науково-методичної роботи

Пацкан Вікторія Олегівна

Заступник директора з виховної роботи

Жукова Любов Іванівна

Практичний психолог

Вчителі

Іванцова Олена Олександрівна

вчитель німецької мови

Багінська Алевтина Тадеушівна

директор, вчитель історії

Бурлакова Світлана Володимирівна

вчитель економіки

Вибивана Людмила Миколаївна

вчитель ОБЖ

Гаврилюк Наталія Михайлівна

вчитель української мови та літератури

Гетьман Катерина Юріївна

вчитель світової літератури

Гришковець Людмила Іванівна

вчитель світової літератури

Дударенко Віта Вікторівна

вчитель географії

Забіяка Віра Анатоліївна

вчитель української мови та літератури

Зосим Марина Михайлівна

вчитель англійської мови

Кирпель Павло Станіславович

вчитель фізики

Корчемна Ірина Костянтинівна

вчитель англійської і французької мови (початкова школа)

Крівцова Катерина Юріївна

вчитель дефектолог

Лисенко Тетяна Іванівна

вчитель англійської мови

Мамчіц Вікторія Віталіївна

вчитель англійської мови

Мережко Лідія Сергіївна

вчитель історії

Нечипоренко Тетяна Миколаївна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Пархоменко Лінда Іванівна

керівник гуртка

Попович Оксана Олександрівна

вчитель англійської мови

Решко Олена Петрівна

вчитель початкових класів

Руденко Інна Анатоліївна

вчитель інформатики

Сальков Максим Ігорович

керівник гуртка

Синюк Олена Іванівна

вчитель математики

Соловйова Олена Петрівна

вчитель математики

Тихолаз Єгенія Олексіївна

вчитель англійської мови (початкова школа)

Ханко Світлана Борисівна

вчитель біології

Шестерніна Олеся Михайлівна

вчитель англійської і німецької мови

Алаєва Тетяна Василівна

вчитель початкових класів

Белова Анна Миколаївна

вчитель початкових класів

Біличенко Зоя Олександрівна

вчитель математики

Вишневський Олег Анатолійович

вчитель математики

Ганич Віта Григорівна

вчитель англійської мови (початкова школа)

Гончарук Людмила В’ячеславівна

вихователь групи продовженого дня

Грінчак Валентина Валентинівна

заступник директора з науково-методичної роботи, вчитель фізики

Жукова Любов Іванівна

психолог, вчитель ОБЖ

Загуменнікова Олена Анатоліївна

вчитель англійської мови

Зякун Вікторія В’ячеславівна

вчитель інформатики

Клібанська Олеся Сергіївна

вчитель англійської мови

Косовцева Лариса Сергіївна

вчитель англійської мови

Кульбабська Людмила Іванівна

вчитель початкових класів

Литвинюк Олександра Петрівна

вчитель англійської мови

Мамчіц Тетяна Луківна

заступник директора з іноземної мови, вчитель англійської мови

Мороз Тетяна Василівна

вчитель світової літератури

Оніпченко Владислав Олегович

вчитель історії

Пацкан Вікторія Олегівна

заступник директора з ВР, вчитель інформатики

Піскун Юрій Миколайович

вчитель фізкультури

Рижа Олена Юріївна

вчитель англійської мови (початкова школа)

Рудницький Аркадій Леонідович

вчитель фізкультури

Севериненко Марта Миколаївна

вчитель хімії

Сичевська Олена Юріївна

вчитель англійської і французької мови

Степанченко Ірина Володимирівна

вчитель початкових класів

Толочко Ірина Григорівна

вчитель української мови та літератури

Царенко Олександр Сергійович

вчитель історії

Шульженко Євгенія Олександрівна

вчитель польської мови

Арцимович Анна Віталіївна

вчитель англійської мови

Бережна Світлана Анатоліївна

керівник гуртка

Ващенко Ірина Сергіївна

вчитель початкових класів

Владикіна Ольга Вікторівна

вчитель англійської мови

Герасименко Наталія Володимирівна

керівник гуртка

Гребенюк Світлана Миколаївна

вчитель математики

Деревицька Наталія Андріївна

педагог-організатор

Жукова Ольга Іванівна

вчитель англійської мови (початкова школа)

Захарченко Тетяна Олегівна

вчитель образотворчого мистецтва

Карпій Олена Борисівна

вчитель англійської мови (початкова школа)

Ковальчук Інна Володимирівна

вчитель фізики

Костенко Ернест Олександрович

педагог-організатор

Кучеренко Жанна Василівна

вчитель англійської мови

Макушенко Людмила Петрівна

вчитель хімії

Матвієнко Олександр Андрійович

керівник гуртка

Нагорна Зоя Петрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Панін Денис Сергійович

вчитель фізкультури

Пишняк Наталія Вікторівна

вчитель початкових класів

Репянська Світлана Віталіївна

вчитель початкових класів

Романенко Олена Андріївна

вчитель трудового навчання

Савкова Леся Іванівна

вчитель початкових класів

Сидоренко Алла Дмитрівна

вчитель іспанської мови

Слесаренко Анна Юріївна

вчитель початкових класів

Степанчук Олена Іванівна

вчитель трудового навчання

Фесюк Тетяна Миколаївна

вчитель початкових класів

Шамрай Оксана Олександрівна

вчитель початкових класів

Щербина Людмила Володимирівна

вчитель початкових класів

Арцимович Юлія Олександрівна

вчитель математики

Буднік Володимир Георгійович

вчитель фізкультури

Вдовіченко Ірина Олександрівна

вчитель музичного мистецтва

Вовк Анна Миколаївна

вчитель початкових класів

Герасименко Олександр Григорович

вчитель фізкультури

Гриценко Тетяна Михайлівна

вчитель початкових класів

Довгань Оксана Олексіївна

керівник гуртка

Жуковська Наталія Анатоліївна

вчитель початкових класів

Золотухін Ігор Кімович

вчитель трудового навчання

Кащук Марина Федорівна

вчитель історії

Кондратенко Галина Олексіївна

вчитель української мови та літератури

Кравцова Тетяна Федорівна

вихователь групи продовженого дня

Кікар Світлана Геннадіївна

вчитель німецької мови

Малій Юлія Юріївна

вчитель інформатики

Мельник Сніжана Володимирівна

вчитель інформатики

Невесела Тамара Анатоліївна

вчитель початкових класів

Парахіна Валентина Володимирівна

вчитель української мови та літератури

Полоскіна Ірина Вікторівна

вчитель фізкультури

Решко Михайло Михайлович

вчитель фізкультури

Роєнко Вероніка Олександрівна

керівник гуртка

Савчук Любов Олексіївна

вчитель української мови та літератури

Сидоренко Василь Григорович

вчитель біології

Соловей Лідія Василівна

вчитель початкових класів

Сінчіневіч Тетяна Анатоліївна

вчитель української мови та літератури

Халепа Інна Андріївна

вчитель англійської мови (початкова школа)

Шепелев Ігор Миколайович

керівник гуртка

Щур Олена Олександрівна

вчитель географії

  • Facebook Гімназія 34 " Либідь "
  • YouTube Гімназія 34 " Либідь "

Контакти

Адреса

© 2020 Всі права застережено. Сайт створено за допомогою Wix.com

(044) 463–33–38
(044) 463–27–63
(044) 463–29–07

info@lybid.kiev.ua

м.Київ

вул.Межова 22

  • Facebook Гімназія 34 " Либідь "
  • YouTube Гімназія 34 " Либідь "