top of page

Інфраструктура ліцею 

Наш підхід

Наша головна мета — надати учням якісну сучасну освіту.

 

Наші цінності — доброчесність, прозорість, відкритість, командна робота.

Ми створюємо середовище, де учні можуть розкрити свій потенціал, розширити світогляд та розвинути критичне мислення, навчитися працювати в команді і досягати результату.

Ми дбаємо не лише про забезпечення якісної матеріальної бази, а й про професіоналізм нашого колективу. Серед наших колег  28 вчителів-методистів, 22 старших вчителів, а також 75 спеціалістів вищої, першої та другої категорій.

В організації системи виховної роботи ліцею вагому роль відіграє позакласна гурткова робота. Основним її завданням є сприяння творчій спрямованості особистості учня, розвитку естетичних та художніх смаків.

 

Гурткова робота нашого ліцею є багатогранною і безкоштовною для всіх гімназистів.

 

У закладі створені і успішно діють творчі колективи: театр танцю “Янголятко” та студія бальних танців “Меридіан”, хорова та художня студії. Працюють спортивні гуртки з волейболу, футболу, баскетболу, настільного тенісу, плавання, карате та акробатики. 

З 2018 року працює унікальний та єдиний в Києві проект сімейного, активного, суботнього дозвілля “FIFA”.

Форми навчання

Інституційна

Очна, Заочна, Дистанційна

Індивідуальна

Екстернатна, Сімейна (домашня), Педагогічний патронаж

Наша Історія

Приміщення восьмирічної школи №34 побудоване в 1964 році на масиві «Вітряні гори». Першим директором став Кульчицький Борис Іванович, якому на той момент виповнилося 34 роки, звідси і обраний ним номер школи.

1964 рік  в школі було 25 класів, у яких навчалося 1900 учнів у три зміни. 

1982 р.  директор Страшна Лідія Серафимівна

За 1994-1998 роки реконструювали шкільну будівлю: зручніше розмістили кабінети, з’явилися 2 басейни, 3 спортивні зали.

У 1998-1999 школа отримала статус спеціалізованої з вивчення іноземних мов

У 2007-2008 навчальному році школа змінює статус — гімназія № 34 «Либідь». 

З 25 вересня 2013 р. гімназія носить почесне звання імені Віктора Максименка.

16 грудня 2011 р. гімназія № 34 «Либідь» отримує диплом Міжнародного академічного рейтингу популярності «Золота фортуна», нагороджується дипломом лауреата в номінації «За вагомий внесок у справу розбудови України та високий професіоналізм у сфері освіти». 

З 2016 року директор гімназії Алевтина Тадеушівна Багінська

З 2016 р. гімназія бере участь у всеукраїнських експериментах, пов’язаних з формування життєвих компетентностей учнів та навичок здорового способу життя в умовах школи — «Школа здоров’я», з 2017 року -  у експерименті «Відверта розмова»,  з 2018 року, 2019 року  - в регіональних експериментах з упровадження допрофільного та  мультипрофільного навчання, з 2024 року  у всеукраїнському - "Розвиток білінгавального середовища в закладі загальнгої середньої освіти".

21 березня 2024 року завершена транформація гімназії  в умовах реформування освіти. Заклад освіти  змінив тип та найменування. 

Рішенням ІІ сесії ІХ скликання Київської міської ради від 05.10.2023 року № 7134/7175 "Про зміну типу та найменування деяких закладів освіти Подільського району м.Києва змінено тип і найменування ЗНЗ І-ІІІ ступенів ""Гімназія №34 "Либідь" ім.Віктора Максименка Подільського району м.Києва на Ліцей №34 імені Віктора Максименка Подільського району м.Києва.

 Розпорядженням Подільської районної в місті Києві державної адміністрації від 22.02.2024 року №154 "про затвердження Статуту Ліцею №34 імені Віктора Макксименка Подільського району м.Києва" Статут ліцею затверджений у новій редакції. 

bottom of page