top of page
  • abahinska

Робота гімназії у помаранчевій зоні

З 14 вересня Київ переходить до ПОМАРАНЧЕВОЇ зони🟠

🖋️Основним нормативним документом до виконання всіма учасниками освітнього процесу залишається постанова МОЗ від 22.08.2020 №50.

🚩Гімназія працює у режимі згідно п.14 Постанови № 50 МОЗ (продовжують діяти вимоги зеленої🟢та жовтої🟡 зон), класи на дистанційне навчання не переводяться

➡️Що змінюється для нас із 14 вересня: ДЛЯ УЧНІВ : Обов'язковий масковий режим у 1-11 класах. Дотримання соціальної дистанції та правостроннього руху під час пересування гімназією. ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ: 📍Посилюють контроль за станом здоров'я як своїм, так і учнів (не тільки класу, якщо вони є класними керівниками, а й кожен урок розпочинають із моніторингу стану здоров'я учнів та обговорюють засоби безпеки) 📍Учителі та техпрацівники посилюють кратність провітрювання, прибирання. 📍Учителі зменшують обсяги домашніх завдань!!! Домашні завдання мають набути більше змісту практичного, що розвиває життєві компетентності. 📍Паралельно вчителі підключаються до дистанційних платформ та розміщують завдання та матеріали до уроків для самостійного опрацювання учням, які за тих чи інших обставин залишилися вдома. ДЛЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ: 📍Посилити контроль за їдальнею, сухими сніданками, харчуванням, прибиранням, температурним скринінгом. 📍Дітям, які залишаються на ГПД, має проводитися температурний скринінг до початку роботи ГПД безпосередньо в класі. ДЛЯ БАТЬКІВ: Рекомендуємо, у разі, якщо ви бачите, що погіршилося самопочуття вашої дитини, або хвилюєтеся, що Київ перейшов до помаранчевої зони, ви можете залишити дитину вдома, ми організуємо для неї розміщення завдань та матеріалів до уроків на дистанційній платформі. Батьки обов'язково мають повідомити класного керівника, якщо дитина залишилася вдома за поважної причини.


Будьмо здоровими! Директор

Алевтина Тадеушівна Багінська

106 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comentarios


bottom of page