top of page
  • abahinska

11 та 12 лютого навчання відбуватиметься у дистанційному режимі

11-12 лютого переходимо у повноцінний режим дистанційного навчання для учнів 1-11 класів. Всі уроки проводяться у звичному режимі відеоконференції за звичним розкладом у ІІ семестрі 2020-2021 н.р.

З офіційних джерел:

"Через негоду, що вируватиме в наступні дні, столична влада ухвалила рішення зачинити школи та садочки 11 та 12 лютого 2021 року.

У найближчі два дні погодні умови в Києві погіршаться, а кількість опадів збільшиться. У зв’язку з цим столична влада ухвалила рішення про закриття садочків та шкіл 11 та 12 лютого. Також керівництво столиці звернулося до керівників приватних компаній та державних установ поставитись із розумінням до цієї ситуації та врахувати батькам вимушену відсутність на робочому місці як дистанційну роботу.

Останні дні техніка та комунальники працюють на межі можливостей, але негода не відступає і, на жаль, прогноз на найближчі дні — невтішний. Ми ухвалили оперативне рішення, що дасть змогу максимально розвантажити транспортні шляхи та мінімізувати паркування вздовж доріг, щоб дорожники могли без перешкод прибирати сніг. Тільки в столиці на сьогодні загальна кількість педагогічного персоналу разом із дітьми — майже 500 тисяч осіб. А це й логістика до місць навчання та роботи, і велике навантаження на транспортну систему міста. Тому припинення очного навчання на два дні стане реальним розвантаженням столичних автошляхів.

У Департаменті освіти та науки зазначили, що всі педагогічні колективи готові на найближчі два дні організувати навчання в дистанційному режимі".


З повагою - директор Алевтина Тадеушівна Багінська

38 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page