top of page
  • vpatskan

Пан і Панянка

Пан і Панянка гімназії, дійство де пари змагались за артистизм, таланти та відтворювали героїв української літератури.

Тож учасники:

Представниками паралелі одинадцятих класів були Попова Марія (11-Б) та Толочко Віталій (11-А). Вони виконали фрагмент з твору «Вечір на хуторі біля Диканьки» Миколи Гоголя. Чутливо зігравши на сцені красуню Оксану та її коханого Вакулу, пара викликала бурхливі оплески і посіла ґран-прі місце.

Неперевершена пара Дробінської Крістіни з 10-А та Дитинчука Данила з 9-Д, які грали уривок з пʼєси Лесі Українки "Лісова пісня". Талановито показавши глядачам таємничу історію лісової мавки та хлопця Лукаша, Данило та Крістіна завоювали увагу глядачів, не лише своїм умінням і талантом, а й неймовірною схожістю на персонажів однойменного мультфільму, за що справедливо посіли перше місце.

Ще одна пара — це Поліна Вергун з 9-В класу та Діалієв Євген з 10-Б, які на сцені відтворили розмову Мотрі та Карпа з повісті «Кайдашева сімʼя». Виступ пари був наповнений емоціями, а між ними так і відчувалася хімія. Вони розділили перше місце з Кристиною та Данилом.

Учасники з 9-В класу, Топорець Марія і Ляш Микола зайняли друге місце. Свою майстерність вони показали з пісні Марусі Чурай «Ой не ходи, Грицю». Пара виступила з цікавленістю у глядачів, зумівши зіграти роль!

Маруся і її любий Гриць посіли друге місце.

Вітаємо учасників і дякуємо глядачам!


7 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page