top of page
  • abahinska

ОСОБЛИВОСТІ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ У ВОЄННОМУ СТАНІ

Шановні учні, учителі, батьки!

На жаль, освітній процес у гімназії №34 призупинено з 28 лютого у зв'язку з уведенням воєнного стану на території України.

Щиро дякуємо всім батькам, колегам, дітям за згуртованість у цей нелегкий для нашої країни час.

✅Відповідно до Наказу № 31 від 25.02.2022 р. та Листа від 10 березня 2022 року №063-1145 Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) повідомляємо, що з понеділка 14 березня 2022 року неможливо відновити освітній процес у столиці.

Разом з тим, адміністрація повідомляє батьків та учнів нашого закладу освіти про можливість доступу до інтернету, що дасть вам змогу користуватися такими електронними ресурсами:

📍Всеукраїнська школа онлайн https://lms. e-school. net. ua

📍Навчальна платформа дистанційної школи "Оптіма" https://mon.gov.ua/ua/news/bezplatne-navchannya-u-shkoki-optima-1-11klasi

📍Матеріали та телеуроки, що розміщені на сайті Департаменту освіти і науки в розділі "Дистанційне навчання"

https://don.kyivcity.gov.ua /content/dystanciyne-navchannya-resursy. html

📍Всеукраїнський розклад онлайн- школи

https://mon.gov.ua/ua/vseukrayinskij-rozklad

✅Учні, які були змушені тимчасово змінити місце проживання, за заявою одного з батьків можуть бути переведені на екстернатну, сімейну форми навчання або долучитися до навчання у закладах освіти за місцем тимчасового перебування.

✅Після завершення воєнного стану ми надолужимо пропущений матеріал. Для цього будуть скориговані програми, організовані додаткові заняття та індивідуальні консультації. Рекомендації щодо цього Міністерством освіти і науки України вже розробляються.

✅ Якщо ви перебуваєте на територіі України у безпеці та можете тимчасово оформити дитину на навчання до однієї зі шкіл України, просимо повідомити про це через класного керівника (вкажіть назву закладу освіти та місце знаходження закладу освіти).

✅Учні, які завершують здобуття початкової та базової середньої освіти у 2021 /2022 навчальному році, звільнені від проходження державної підсумкової атестації.

✅Для випускників 11 класів відпрацьовуються зміни щодо вступу до закладів вищої освіти Міністерством освіти і науки України.

✅Про завершення 2021/2022 навчального року, оцінювання та видачу документів про освіту вас буде поінформовано додатково.

📌Разом із тим, колектив гімназії № 34 "Либідь" ім. Віктора Максименка готовий розпочати дистанційну комунікацію, спілкування, освітню діяльність тощо із учнями шляхом:

1. Дистанційного предметного консультування засобами Інтернет - зв'язку: відеоконференції, вайбер, робота на електронних освітніх платформах, суміщаючи з очним, дистанційним навчанням в регіонах, де перебувають діти з 14.03.2022 року.

Час початку консультацій з:

1. 10:00; 2. 10:30; 3. 11:00;

4. 11:30;

2. Психолого-педагогічна підтримка класних керівників (класні керівники здійснюють загальну координацію організації дистанційного предметного консультування, психологічного консультування); 3. Консультації психолога (групові). За запитом батьків - індивідуальні.

До повідомлення додаються (у вабер-групах): розклад уроків для учнів 5-11 класів, розклад роботи вчителів.

Вчителі початкової школи самостійно планують розклад уроків, виходячи з особливостей свого класу.


Разом ми вистоїмо та переможемо!

СЛАВА УКРАЇНІ!

З повагою та непохитною вірою у нашу перемогу - директор Алевтина Тадеушівна Багінська

78 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page