top of page
  • abahinska

Компенсаторні консультації

До уваги здобувачів освіти та їх батьків!

З 09 січня по 27 січня 2023 року вчителі проводять компенсаторні консультації для учнів 1-11 класів.

Компенсаторні консультації діти можуть відвідувати за потребою, бажанням та можливостями.

Ці консультації проводяться з метою повторити, уточнити та узагальнити матеріал з навчальних предметів за І семестр, який видався надзвичайно складним в умовах відключення світла та повітряних тривог.

Проведення компенсаторних консультацій здійснюється за принципом розподілу навчальних предметів у три основні групи: розвиваючі, природничо-математичні та гуманітарні.

💠Перший тиждень з 9 по 13 січня - консультації з предметів розвиваючого спрямування. 💠Другий тиждень з 16 по 20 січня - консультації з предметів природничо-математичного спрямування. 💠Третій тиждень з 23 по 27 січня - консультації з предметів гуманітарного спрямовання. 📝Консультації проходитимуть з понеділка по п'ятницю з використанням дистанційних технологій (онлайн).

Початок з 10:00 год. Тривалість консультацій: ☑️для учнів початкової школи - 15-20 хв., ☑️для учнів 5-7 класів - 20-25 хв., ☑️для учнів 8-11 класів -25-30 хв.


З розкладом консультацій та покликаннями на них можна ознайомитися на сайті гімназії у вкладці "НАВЧАННЯ"- "КОМПЕНСАТОРНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ"


Адміністрація гімназії

46 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

コメント


bottom of page