top of page
  • abahinska

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ для випускників 2022 року


Попри війну, в Україні відбудеться вступна кампанія, а діти зможуть навчатися у закладах вищої освіти.

Для цього доведеться скласти національний мультитест із трьох предметів. Наразі відомо, в якому вигляді нададуть тест та скільки українців планує взяти в ньому участь.

Про результати реєстрації випускників та особливості тестування розповіли у Центрі оцінювання якості освіти.

З 1 лютого до 19 квітня усі вступники 2022 року для участі в ЗНО заповнювали реєстраційні форми на сайті УЦОЯО. Потенційні учасники вступної кампанії створили 492 204 картки, з них унікальних ー402 527.

Важливо: особи, які створили реєстраційні картки, ще не є учасниками НМТ

Для участі в тестуванні потенційні учасники в травні мають:

  • обов’язково підтвердити своє бажання проходити НМТ на своїх інформаційних сторінках;

  • повідомити організаторів про те, у якому регіоні вони перебуватимуть у липні.

Інформаційна сторінка ー спеціальний сервіс на сайті УЦОЯО, вхід у який здійснюється за номером і PIN-кодом:

  • ті учасники, які встигли отримати Сертифікат учасника ЗНО, мають доступ до своєї сторінки уже зараз;

  • низка учасників отримали інформацію про логін і PIN-код для доступу від керівників закладів освіти, де вони навчаються;

  • інші зареєстровані особи незабаром отримають на вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону SMS із даними для входу на інформаційну сторінку.

  • якщо ж учасники не отримають цих відомостей, то з 12 до 19 травня працюватиме спеціальна гаряча лінія, де можна буде дізнатися номер і PIN-код для доступу до інформаційної сторінки.

  • Особи, які не зареєструвалися (тобто не сформували реєстраційну картку) упродовж 1 лютогоー19 квітня, зможуть це зробити в червні, коли відбуватиметься додатковий період формування реєстраційних карток. Такі особи зможуть взяти участь в додатковій сесії НМТ.Як проходитиме мультитест

  • Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь.

Як проходитиме мультитест?

Український центр оцінювання якості освіти підготував демонстраційний варіант НМТ, щоб учасники змогли ознайомитися з форматом тестування заздалегідь.

Учасникам пропонують потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.59 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page